5487

اطلاعاتی در مورد آلبوم جدید آوریل

Avril Lavigne در دوران فعالیت‌اش سروده‌های هیجان‌انگیزی مانند آهنگ‌های “Sk8er Boi” و “Girlfriend” در سبک pop-punk داشته است، اما در چهارمین آلبوم خود که انتظار می‌رود در November منتشر شود نگرشی کاملاً متفاوت نسبت به کارهای قبلی خود خواهد داشت.
Avril به مجله‌ی بیلبورد اعلام کرده است که: ‏

بسیاری از آهنگ‌های این آلبوم اساساً در سبک اکوستیک و صدای من تشکیل شده، و با کارهای قبلی من تفاوت زیادی داره. این آلبوم یک کار pop-rock نیست، این آلبوم بیشتر در مورد احساسات و درونیات هست.

اگرچه هنوز برای این آلبوم عنوانی در نظر گرفته نشده اما این آلبوم یک تهیه‌کننده دارد و آن همسر آوریل یعنی ‏Deryck Whibley هست که خواننده و رهبر گروه راک Sum41 می‌باشد. هشت آهنگ از دوازده آهنگی که برای این آلبوم برنامه‌ریزی شده توسط Whibley تهیه‌کنندگی شده است و می‌شود، و مابقی آهنگ‌های آلبوم به کمک Butch Walker تهیه می‌شود. Walker موسس گروه Marvelous 3 می‌باشد، کسی است که از مدت‌ها قبل با آوریل در آهنگ‌های چون “My Happy Ending” و “When you’re Gone” همکاری داشته است.

آوریل می‌گوید:

من با خانواده‌ای متشکل از دوستان بسیار نزدیکم روی این آلبوم کار می‌کنم و این‌بار برخلاف گذشته با افراد زیادی مشغول به کار نیستم.

به هر حال آهنگی از این آلبوم “Black Star‏” نام دارد که در حال حاضر تا حدودی آماده شده، اگرچه هنوز تکمیل نشده است. البته این آهنگ یک آهنگ تبلیغاتی جدید برای یک محصول عطر از خط 5487 تولید آوریل به همان نام می‌باشد. همچین این‌که آوریل در حال جشن‌گرفتن تولد یک‌سالگی خط تولید لباسش بنام Abbey Dawn می‌باشد.

به منظور تطابق و جوردرآمدن با حال و هوای این آلبوم که عاری از ‏Tone های پرسروصدای آلبوم‌های قبلی است او می‌خواهد برای حمایت از این آلبوم تورهایی در صحنه‌ی تئاتر اجر کند. او گفته است که فکر می‌کند این کار با فضای آلبوم جدیدش بیشتر مناسب است.منبع:
http://avril-pink.persianblog.ir